Rachunek firmowy Direct ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Sprawdź całą ofertę on-line

ING Bank Śląski
Rachunek firmowy Direct ING Banku Śląskiego to propozycja dla nowoczesnych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą osób, które większość operacji bankowych robią za pomocą Internetu.
Najważniejsze parametry ING Bank Śląski:
Oprocentowanie: 0 %
Typy kart: MasterCard
Maestro
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: 3 PLN/m-c
Przelewy przez Internet: 0 PLN - na rachunki w ING
0.90 PLN do innych banków
Przelewy w placówce:
Przelewy przez telefon: 0 PLN - na rachunki w ING
10 PLN do innych banków
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 3% min. 5 PLN
Bezpłatne bankomaty: ING, Euronet
Przelew zagraniczny: 0,25 % min. 50 PLN, max. 200 PLN
Dodaj własną opinię o ING Bank Śląski, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: abc
To jest jedna z ciekawszych i atrakcyjnych ofert rachunków bankowych dla firm, oferowanych przez ING Bank Śląski. W rachunku firmowym nie ma dużych opłat, ponieważ za otwarcie oraz utrzymanie konta firmowego w ING nie są pobierane opłaty. do konta otrzymuje się darmową kartę, ale za jej utrzymanie trzeba zapłacic 3 złote na miesiąc. To jest właściwie główny koszt posiadania konta firmowego w ING Banku Śląskim. Bank jednak trochę gorzej wypada w przypadku opłat za przelewy dokonane w internecie. Na ogół banki za takie internetowe przelewy obciążają rachunek firmowy 0,50 zł, natomiast ING życzy sobie za taką internetową usługę aż 0,90 zł. Ale wśród banków nie internetowych rachunek firmowy w ING Banku Śląskim na tle innych konkurencyjnych wypada bardzo dobrze, zwłaszcza, że jest ciekawa opcja posługiwania się tym kontem firmowym poprzez internet.
Autor: Finn
Tutaj zauważyłem jedną ciekawą sprawę, że wypłaty z bankomatów Euronetu są bezpłatne i to już jest bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Opłaty też nie są zbyt wysokie, ale przy dużej ilości przelewów to warto się naprawdę zastanowić nad tą ofertą konta firmowego w ING Banku.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.