Rachunek firmowy mBiznes mBank

mBank

Sprawdź całą ofertę on-line

mBank
Rachunek firmowy mBIZNES to rozwiązanie dla szukających najprostszych i najtańszych ofert - nowoczesny rachunek dla osób fizycznych z działalnością gospodarczą, przedstawicieli wolnych zawodów, prowadzących działalność w formie spółek osobowych.
Najważniejsze parametry mBank:
Oprocentowanie: 0 %
Typy kart: Visa
MasterCard
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: 3.5 PLN/m-c
Przelewy przez Internet: do 1 PLN
Przelewy w placówce: brak
Przelewy przez telefon: od 2 do 4 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: od 2 do 5 PLN
Bezpłatne bankomaty: brak
Przelew zagraniczny: 0,25% min 20 PLN, max 200 PLN
Dodaj własną opinię o mBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: biznesmen
 Posiadam konto bankowe w mBanku i naprawdę bardzo sobie je chwalę. prowadzenie konta nic mnie nie kosztuje, przelewy są całkowicie za darmo i oprocentowanie jest moim zdaniem przyzwoite. Dodatkowo mBank oferuje swoim firmowym klientom bardzo korzystny limit kredytowy. Ja polecam!
Autor: Rokasa
to jeden z lepszych rachunków firmowych jaki jest obecny na polskim rynku bankowym. Przejrzysta strona transakcyjna mBanku jest dla każdego przedsiębiorcy. Ale nie jest tak do końca konto firmowe mBanku tanie, ponieważ są opłaty za prowadzenie rachunku firmowego oraz utrzymanie karty do tego rachunku i dosyc wysokie koszty przelewów jak na typowo internetowy bank.
Autor: falum
Przelewy są jednak drogie w mBanku, jak patrzę powyżej na opłaty i cennik takiego konta internetowego dla firm. Może ten bank ze swoją ofertą konta firmowego nie odbiega znacząco od ofert kont firmowych oferowanych przez inne konkurencyjne banki, to jednak na rynku jest sporo promocji, które uwzględniają sporo zniżek, zanichania opłat za różne transakcje, ktore prowadzi się na takjim rachunku firmowym. Na ogół te promocyjne oferty polegają na tym, aby firma przeniosła do ich banku swoje konto firmowe. Często to się opłaca dla małych firm. \"abc\"
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.